» » Белль и Себастьян: Друзья навек
Белль и Себастьян: Друзья навек "/>

Белль и Себастьян: Друзья навек (2017)

Belle et Sébastien 3, le dernier chapitre
постер сериала Белль и Себастьян: Друзья навек
BDRemux
Год: 2017
Длительность: 97 мин. / 01:37
Страна: Франция

Краткое содержание фильма "Белль и Себастьян: Друзья навек"

Себастьян стал почти совсем взрослым и даже почти не прогуливает школу. У Белль появилось очаровательное потомство. У Пьера и Анжелины тоже все неплохо, и даже старый Сезар ворчит меньше обычного. Всеобщую идиллию прерывает появление загадочного и злобного незнакомца. Он называет себя настоящим хозяином Белль и крадет ее вместе с щенятами. До сих пор Белль помогала Себастьяну выпутываться из любых авантюр, но теперь ему в одиночку предстоит побороться за своего лучшего друга. Получится у Себастьяна восстановить справедливость и вернуть Белль домой?
Французький режисер К. Корнільяк продовжує розповідати про долю Себастьяна і, про його найближчих і рідних друзів. Фільм «Белль і Себастьян: Друзі навік» - це вже третій фільм, створений за мотивами роману письменниці і за сумісництвом актриси Сесіль Обрі.
Дія першого фільму «Белль і Себастьян» (2013) відбувається під час Другої світової в маленькому містечку Сен-Мартан, що розташувався в горах. Тоді, семирічний хлопчик сирота, живе з Сезаром і Анжеліною, не злякався «чудовиська» вбиває овець, а подружився з ним. Цим чудовиськом виявилася Піренейський гірський собака (великий Піренеїв). Хлопчик назвав білосніжну красуню Белль. Всі разом вони героїчно пережили роки німецької окупації, поки Анжеліна боролася на фронті.
Дія другого фільму «Белль і Себастьян: Пригоди тривають» (2015 г.) розповідає про післявоєнні події. Себастьяну виповнилося десять років і він, з великим нетерпінням чекав, коли ж додому повернеться Анжеліна. Але літак на якому вона летіла, зазнав аварії. Себастьян і Сезар не вірили що Анжеліна загинула в автокатастрофі і взявши з собою Белль вирушили на її пошуки, найнявши для цієї мети навіженого пілота на ім'я П'єр. Фінал картини виявився щасливим. Вони знайшли дівчину, мало того, між Анджеліною і П'єром спалахнула іскра і вони полюбили один одного.
Ну а тепер, перейдемо до третього кінофільму «Белль і Себастьян» Друзі навік », дія якого відбувається через два роки після подій другого фільму.
Отже, П'єр і Анжеліна зібралися після весілля поїхати і створити сімейне гніздечко далеко від гір. Звичайно вони не збиралися залишати Себастьяна в Сен-Мартані, але хлопчик категорично проти того, щоб залишити Сезара і найголовніше Белль, яка до цього часу теж обзавелася сімейством, у неї троє чарівних цуценят. Але виявляється, від'їзд П'єра і Анжеліни це ще не найбільше нещастя в житті Себастьяна. Саме в цей час з'явився Йосип, який, як виявилося, був колишнім господарем білосніжною красуні Белль. І він тепер вирішив пред'явити свої права не тільки на собаку, але і на її потомство. Звичайно ж Себастьян зробить все, щоб захистити від Йосипа свою улюблену і вірну Белль ...
Фільм Белль і Себастьян: Друзі навік 2017 дивитися онлайн безкоштовно можна до нас на сайті в будь-який час доби!
Смотреть фильм Белль и Себастьян: Друзья навек в хорошем качестве
Смотреть онлайн Плеер 2 Трейлер
+11
По оформлению сайта, рекламе и багам обращайтесь к администратору.
Правообладателям, по поводу интересующих Вас тем и вопросов обращайтесь к администратору через кнопку Правообладателям