» » Кодекс Готти
Кодекс Готти "/>

Кодекс Готти (2018)

Gotti
постер сериала Кодекс Готти
HDRip
Год: 2018
Длительность: 112 мин. / 01:52
Страна: Канада, США
Режиссер: Кевин Коннолли

Краткое содержание фильма "Кодекс Готти"

Джон Готти начинал свою криминальную карьеру, выполняя самые простые поручения. Позже он по праву стал ключевым человеком в криминальном мире. Его семья является самой влиятельной и богатой в Нью-Йорке, финансовое благополучие и власть ставится выше моральных аспектов. Однажды дело Готти должно быть передано наследнику, однако неожиданно отец сталкивается с отказом сына иметь причастность к миру криминала. Но как поступит Готти-младший, когда над его семьёй нависнет угроза?
Цей товариш з'явився на світло в дуже бідній сім'ї італійського походження, як наслідок, вихованням хлопчика ніхто не займався і він практично виріс на вулиці. Спочатку сім'я Джона жила в Південному Бронксі, Гарлем, потім, вони переїхали в Квінс. У двадцатидевятилетнего віці, в 1969-му, отримав термін за збройний грабіж і сидів в «Льюїсбург», в Філадельфії до 1973-го до звільнення. На волі пробув недовго, через два роки його знову заарештували, на цей раз звинувачення було більш тяжким - вбивство. Однак в ув'язненні Джон пробув тільки два роки, а починаючи з кінця 1975 го, він вже увійшов до складу сім'ї Гамбіно в команді кримінального авторитета Карміне Фатіко.
Правда Фатіко недовго перебував на чолі групи, так як через деякий час його заарештували, а на місце Карміне поставили Джозефа Готті, де він і розвернувся на повну силу. Його команда брала участь практично у всіх значущих операціях, наприклад - пограбування в аеропорту ім. Кеннеді. Але марнославному і спраглому влади Джону цього всього було мало. Він бажав більшого, але поки на посаді боса сім'ї Гамбіно стояв Пол Кастеллано, це було неможливо. Так виникла ідея прибрати з дороги Пола, що він і зробив. Нарешті Джон досяг єдиновладдя, а його сім'я стала однією з найбагатших і найвпливовіших у кримінальному світі.
На нього скоювали замахи, пред'являли звинувачення, але він практично завжди виходив «сухим з ​​води». Фільм охоплює трирічний період правління сім'єю Гамбіно Джоном Готті в Нью-Йорку разом з сином Джоном-молодшим і його вірної дружиною Вікторією. Саме синові, Готті хотів передати кермо влади, але той навідріз відмовився заявивши що не бажає брати участь в кримінальних справах батька.
Фільм Кодекс Готті 2018 дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості можна у нас на сайті в будь-який час доби!
Смотреть фильм Кодекс Готти в хорошем качестве
Смотреть онлайн Плеер 2 Трейлер
+11
По оформлению сайта, рекламе и багам обращайтесь к администратору.
Правообладателям, по поводу интересующих Вас тем и вопросов обращайтесь к администратору через кнопку Правообладателям