» » Чародейка
Чародейка "/>

Чародейка (2018)

Vildheks
постер сериала Чародейка
WEB-DL
Год: 2018
Длительность: 97 мин. / 01:37
Страна: Дания, Норвегия, Венгрия, Чехия
Режиссер: Каспар Мунк

Краткое содержание фильма "Чародейка"

12-летняя Клара - самая обыкновенная девочка, которую однажды царапает загадочная черная кошка. Вскоре после этого Клара понимает, что обрела волшебный дар - теперь она может разговаривать с животными. Оказывается, девочка принадлежит к древнейшему клану чародеек, и в ее силах сразиться даже с самой могущественной злой ведьмой. Мир дикой природы в опасности, поэтому Клара вместе со своими друзьями и тетей-наставницей вынуждена отправиться в магическое путешествие.
Отже, жила-була дівчинка Клара. Їй всього дванадцять років і вона навіть не підозрювала про те, що в самий найближчий час її життя з простої, повсякденному перетвориться на справжнісіньку казку, де є місце не тільки добрим чарівникам, але і злий магічну силу. А справа була так. Клара, абсолютно несподівано побачила дивну кішечку вугільно-чорного кольору, яка з завидною завзятістю приставала до неї, голосно нявкала і муркотала. Спочатку, дівчинка думала що кішка просто хоче з нею погратися, і намагалася її відігнати від себе, проте ця чорна бестія раптом накинулася на Клару і злегка подряпала обличчя, как-будто позначила і втекла геть.
Саме з цього момент Клара зрозуміла що з нею щось сталося. Вона змінилася, не зовнішньо, а внутрішньо. Після зустрічі з чорної кішкою Клара почала себе погано почувати, її лихоманило, відкрився жар і вона металася на ліжку в гарячковому маренні. Мама викликала доктора і той, поставивши діагноз (звичайний грип) виписав Кларі пігулки, але це був не грип. Просто дівчинка в цей час почала ставати чарівницею. Отримавши дивну силу, Клара зрозуміла, що тепер стала невід'ємною частиною магічного світу. Вона почала розуміти мову звірів і птахів, бачити те, чого не бачать інші, а крім того, Клара дізналася що вона відбувається з найдавнішого магічного роду і отримання надприродних можливостей було лише часом, так як рано чи пізно дівчинка все одно стала б чарівницею і саме від неї, тепер, залежить благополуччя чарівного світу.
Кларі доведеться навчитися керувати своїми можливостями, щоб, коли прийде час, битися з наймогутнішою і самої злою відьмою в магічному світі. Ну а допоможуть Кларі в цьому, її рідна тітонька чарівниця і весь звірячий світ ...
Фільм Чародійка 2018 дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості можна у нас на сайті в будь-який час доби!
Смотреть фильм Чародейка в хорошем качестве
Смотреть онлайн Плеер 2 Трейлер
+11
По оформлению сайта, рекламе и багам обращайтесь к администратору.
Правообладателям, по поводу интересующих Вас тем и вопросов обращайтесь к администратору через кнопку Правообладателям