» » Все деньги мира
Все деньги мира "/>

Все деньги мира (2017)

All the Money in the World
постер сериала Все деньги мира
HDRip
Год: 2017
Длительность: 132 мин. / 02:12
Страна: США, Италия, Великобритания
Режиссер: Ридли Скотт

Краткое содержание фильма "Все деньги мира"

Во всем мире не было человека богаче, чем Пол Гетти. Принадлежать к его роду - все равно что быть богом. Однако, когда в Риме неизвестные похищают его внука, нефтяной магнат, ко всеобщему шоку, наотрез отказывается платить выкуп. И тогда единственной надеждой для матери мальчика становится таинственный сотрудник службы безопасности самого Гетти...
Фільм заснований на реальних подіях, що відбулися в сімдесятих роках минулого століття в Римі.
Як загальновідомо і це не піддається ніяким спростуванням, найбагатші люди на світі, є й самими скупими. Чи не ощадливими, а саме скупими людьми. Про таких людей зазвичай кажуть «у нього взимку снігу не випросиш». Так, вони казково багаті, можуть дозволити собі все, що душі завгодно, але розлучатися зі своїми багатствами не бажають. Ні що і ніхто не зможе змусити їх розщедритися, навіть якщо виникає загроза для життя близьких їм людей. Вони залишаються непохитні в своїх скупердяйскіх переконаннях не звертаючи увагу на осуд громадськості.
Отже, місце і час фільму «Всі гроші світу», столиця Італії, 1973 рік. Саме тут проживає самий найбагатша людина в усьому світі Дж. Пол Гетті.
Найбагатшим Гетті став завдяки нафтовій концесії, яку він купив у 1949-му, в Саудівській Аравії. А починаючи з 1957-го, він вже був оголошений найбагатшим і цей титул проніс до самої смерті. Але мова зараз піде про те, що у цієї людини, крім надзвичайного багатства було велике сімейство. І ось в 1973-м, у Дж. Пол Гетті злочинці викрали онука - Пола Гетті III (одного з чотирнадцяти). Бандити почали вимагати величезний викуп - сімнадцять мільйонів доларів. Але мільярдер навідріз відмовляється йти на поводу у викрадачів. Онук онуком, але це не привід розлучатися з грошима. Його не чіпають відчайдушні благання матері підлітка. Абігейл «Гейл» Харріс-Гетті марно просить заплатити викуп, але Дж. Пол Гетті навідріз відмовляється це робити.
Час йшов. Вимоги бандитів ставали все жорсткіше і тоді Абігейл нічого не залишилося як попросити про допомогу Флетчера Чейса. Флетчер - агент служби безпеки і саме від нього буде залежати, чи залишиться Пола Гетті III живим і неушкодженим.
Фільм Все гроші світу 2018 дивитися онлайн безкоштовно можна у нас на сайті в будь-який час доби!
Смотреть фильм Все деньги мира в хорошем качестве
Заблокировано Трейлер

Извините, но фильм удален по просьбе правообладателя
Надеемся на понимание.

Возможно вас заинтересуют другие новинки, для этого воспользуйтесь поиском

+11
По оформлению сайта, рекламе и багам обращайтесь к администратору.
Правообладателям, по поводу интересующих Вас тем и вопросов обращайтесь к администратору через кнопку Правообладателям