» » Между рядами
Между рядами "/>

Между рядами (2018)

In den Gängen
постер сериала Между рядами
WEB-DL
Год: 2018
Длительность: 125 мин. / 02:05
Страна: Германия
Режиссер: Томас Штубер

Краткое содержание фильма "Между рядами"

Кристиан - новичок в дружной семье работников гипермаркета. В мире бесконечных стеллажей Кристиан встречает Марион из отдела сладостей. Между ними пробегает искра, а кофейный автомат превращается в место для робких встреч. Однако Марион замужем, а Кристиан слишком застенчив, чтобы сделать первый шаг.
Картина, заснована на творі Клеменса Мейєра прийняв участь в написанні сценарію, розповідає про життя простого, рядового співробітника великого торгового комплексу з величезною кількістю павільйонів торгують товарами широкого споживання.
Для довідки - зазвичай, середньостатистичний споживач знаходиться в молле більше години і може витратити в межах $ 75 за одне відвідування.
Картина "Між рядами" умовно розділена на три частини мають назви в честь трьох головних персонажів.
1 частина, Крістіан.
Час і місце дії, наші дні, Східна Німеччина. Молода людина на ім'я Крістіан працевлаштовується в молл. У нього почався випробувальний період, а наставником став Бруно колишній водій вантажівки. Чоловік по-батьківськи взяв шефство над трохи сором'язливим і мовчазним хлопцем. Бруно навчає молодого людини всіляких премудростям і практично стає йому ближче, ніж рідний батько. Через деякий час, Крістіан познайомившись з миловидної дівчиною Меріон, що працює в кондитерському відділі закохується в неї.
2 частина, Меріон.
Вона звернула увагу на сором'язливого новачка і почала з ним фліртувати. Меріон звертає увагу на його татуювання і відкрито захоплюється ними. Коротше, всіма доступними засобами намагається закохати в себе хлопця, що їй і вдалося. Однак, незабаром хлопець дізнався про те, що вона заміжня, але це не відвернуло його від молодої жінки. Правда Меріон почала уникати його і можливо причиною раптового охолодження у ставленні до Крістіану, є її чоловік, який за словами Бруно - справжній «мудак».
3 частина, Бруно.
Ледве познайомившись з Крістіаном, Бруно запропонував хлопцеві переселитися до нього, хоча спочатку, він поставився до нього з недовірою і підозрою, так як дізнався про те, що Крістіан свого часу сидів у в'язниці. З плином часу, Крістіан, з успіхом завершив стажування на навантажувачі, зайняв місце Бруно в відділі напоїв і продовжував думати і мріяти про Меріон.
Ну а чим закінчиться ця історія можна дізнатися подивившись онлайн фільм Томаса Штубера - «Між рядами».
Смотреть фильм Между рядами в хорошем качестве
Смотреть онлайн Плеер 2 Трейлер
+11
По оформлению сайта, рекламе и багам обращайтесь к администратору.
Правообладателям, по поводу интересующих Вас тем и вопросов обращайтесь к администратору через кнопку Правообладателям