» » Агент Джонни Инглиш 3.0
Агент Джонни Инглиш 3.0 "/>

Агент Джонни Инглиш 3.0 (2018)

Johnny English Strikes Again
постер сериала Агент Джонни Инглиш 3.0
TS
Год: 2018
Длительность: 89 мин. / 01:29
Страна: Великобритания, Франция, США
Режиссер: Дэвид Керр

Краткое содержание фильма "Агент Джонни Инглиш 3.0"

Когда все агенты секретной службы Её Величества внезапно выходят из строя, в игру вступает запасной вариант. Образец английского стиля и любимец роковых красоток; король безвыходных ситуаций и хранитель аналоговых традиций в цифровом мире, агент Джонни Инглиш - боль и гордость британской разведки. Этому парню есть что взбалтывать, и он взболтает не по-детски.
Нагадаємо, з чого все почалося. А було це в уже далекому 2003 році, коли широко відомий, але в дуже вузьких колах британського кінематографа продюсер Тім Беван, заручившись допомогою колег з Франції, нашкріб деякий бюджетец і запропонував режисерові Пітеру Хауітту, відомому в ще більш вузьких колах, зняти пародію на Джеймса Бонда.
Проект приніс не надто бурхливий успіх, але, тим не менше, був помічений публікою і критиками, і навіть отримав номінацію в категорії кращого актора за версією глядачів в премії European Film Awards. Нагороду, правда, так і не отримав.
Але не такий був Тім, що володіє справжньою бульдога хватка справжнього англосакса, щоб не спробувати докрутити ідею. І він відправився зі своєю ідеєю, натяком на успішність і французькими колегами за океан, де і знайшов розуміння. Так що в 2011-му вийшла друга частина з розширенням в назві «Перезавантаження». Правда, довелося відмовитися від послуг Хауітта, змінивши його на Олівера Паркера, втім, теж британця.
І ось минуло ще сім років, Тім знову в новому фільмі "Агент Джонні Інгліш 3.0" зібрався з Сіленков і знову на екранах замигтить агент Інгліш в своєму третьому пришестя.
сюжет:
Перша частина
Головним антагоністом там виступав Паскаль Соваж - мільярдер з Франції, забажав закластися Британським королем з метою перетворити її в глобальну в'язницю. А за зміст злочинців в цьому пенітенціарному закладі інші країни повинні викладати величезні суми.
Так трапляється, що службі Британської розвідки Мі-7 ​​залишається тільки скромний канцелярський працівник, який значиться там агентом тільки з формальних причин. Але кілька трагічних випадків призводять до того, що штат скоротився мінімально до нього єдиного. І Джонні береться за справу з чисто англійським апломбом.
Друга частина
З тих пір пройшло вісім років, але Джонні традиційно і успішно провалює місію за місією, і після останнього ганебного випадку відправляється від сорому в Тибет, сховавшись в монастирі. Але Мі-7 ​​дає йому ще один шанс ... агент Інгліш повинен врятувати прем'єра Китаю від кілерської кулі.
Третя частина
Сюжет поки тримається в секреті, так, власне кажучи, він не так і важливий. Скажемо тільки, що втілювати пригоди унікального агента стане ще один британський режисер, відомий як на телебаченні так і в великому метрі Девід Керр, в його активі серіали «Без образ» (2015), «Всередині дев'ятого номера» (2014-2015), « свіже м'ясо »(2011-2016).
Фільм Агент Джонні Інгліш 3.0 2018 дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості можна у нас на сайті в будь-який час доби!
Смотреть фильм Агент Джонни Инглиш 3.0 в хорошем качестве
Смотреть онлайн Плеер 2 Трейлер
+11
По оформлению сайта, рекламе и багам обращайтесь к администратору.
Правообладателям, по поводу интересующих Вас тем и вопросов обращайтесь к администратору через кнопку Правообладателям