Веном "/>

Веном (2018)

Venom
постер сериала Веном
HDRip
Год: 2018
Длительность: 112 мин. / 01:52
Страна: США, Китай
Режиссер: Рубен Фляйшер
В переводе: многоголосый закадровый

Краткое содержание фильма "Веном"

Что если в один прекрасный день в тебя вселяется существо-симбиот, которое наделяет тебя сверхчеловеческими способностями? Вот только Веном - симбиот совсем недобрый, и договориться с ним невозможно. Хотя нужно ли договариваться?.. Ведь в какой-то момент ты понимаешь, что быть плохим вовсе не так уж и плохо. Так даже веселее. В мире и так слишком много супергероев! Мы - Веном!
За все планети складно сказати, але в місці проживання раси Клінтар в глибокому космосі, немає нічого крутіше паразитизму. Дані консервативно налаштовані особи звикли безсовісно поглинати ліпший їм в жертви організм і доводити той в результаті до крайньої форми виснаження. З їх числа виділявся головний герой фантастичного бойовика «Веном» онлайн, який був зарахований своїми родичами до лику безумців. Симбиот прийшов до розумного висновку, що хитрість і маніпулювання своєю «іграшкою» набагато захоплююче і корисне заняття, ніж недалекий паразитизм. Знаючи, що в силах вдосконалити ліпший в інопланетні мережі організм, Веном став експериментувати зі своїми можливостями. Саме через це розумника посадили в Світ Війни, щоб дивак не "ганьбив» Клінтарцев, але хитрун втік.
Після втечі у Венома було багато господарів, і, варто зауважити, смак його відзначився особливою вишуканістю, адже симбиот побував у зв'язку з знаходяться на слуху супергероями і суперлиходіями. Одним з них по дурості став Людина - павук. Понівечили свій суперкостюм герой "Венома", спробував роздобути новий, щоб не стати насмішкою для супротивників і один йому таки сподобався, адже крім гарного крою, він ще й зробив Паркера могутніше kinotochka.club. Нові надздібності швидко приїлися, адже Людина-павук відчув недобре. Йому довго довелося позбуватися від прибульця-паразита, той навіть організував маскування під синьо-червоний костюм улюбленого господаря, але Пітер відкинув його любов і симбіоз, що в майбутньому стало причиною для неймовірної сили ворожнечі між персонажами.
У випадку з Макдональдом Гаргані, Веном дружелюбно запропонував взаємовигідні умови співіснування, що не змушуючи лиходія насильно бути його господарем. Не володіючи великими перспективами Мак погодився, адже дана кооперація гарантувала йому нові сверхуменія і міць. Це принесло результат, адже злочинець став важливою складовою Зловісною Дюжини і встиг зробити десятки звірств. Гарган дозволив Веному керувати парадом, той же з радістю користувався присвоєння чужого тіла, і так було, поки симбиот не зацікавилася уряд і не закрило того на секретній базі.
Найцікавішим же випадком приєднання став Веном в тілі Флеша Томпсона. Юджин довгий час ворогував з Пітером, але в підсумку став найкращим другом супергероя і потай сам мріяв бути схожим на свого ідола. Така нагода трапилася після того, як він втратив в Ірані дві ноги. Ампутація кінцівок не стала вироком, тому що уряд дозволив прибульцю допомагати захищати США. З'єднавшись з інопланетянином, до флеш повертаються ноги, а також він отримує все ті ж надздібності, якими славиться Людина-павук. Незвичайного дуету виділяють двадцять місій і не більше, щоб вони не встигли зріднитися. Але саме собою військові недооцінюють фантастичну силу поневолення Венома ...
Проваливши першу ж місію, Томпсон втрачає контроль над своїм розумом і особистістю, охоплений вогнем ненависті прибулець нападає на який опинився поблизу Людини-павука, за що практично повертається в свою в'язницю, але Юджин рятує становище, пообіцявши бути більш пильним надалі. Симбиот відплачує вдячністю, рятуючи Юджина на одному із завдань, коли Павуковий Король практично позбавляє життя противника. У незвичайної темно-білої парочки було ще багато розбіжностей, пов'язаних з розумінням добра і зла, контролем одного над іншим, але вони обидва встигли виконати не одну важливу місію, які врятували Америку від краху і руйнування.
Фільм Веном 2018 дивитися онлайн в HD720 безкоштовно можна у нас на сайті в будь-який час доби!
Смотреть фильм Веном в хорошем качестве
Смотреть онлайн Плеер 2 Трейлер
+11
По оформлению сайта, рекламе и багам обращайтесь к администратору.
Правообладателям, по поводу интересующих Вас тем и вопросов обращайтесь к администратору через кнопку Правообладателям