» » Монстры на каникулах 3: Море зовёт
Монстры на каникулах 3: Море зовёт "/>

Монстры на каникулах 3: Море зовёт (2018)

Hotel Transylvania 3: Summer Vacation
постер сериала Монстры на каникулах 3: Море зовёт
WEB-DL
Год: 2018
Длительность: 97 мин. / 01:37
Страна: США
В переводе: Дубляж

Краткое содержание фильма "Монстры на каникулах 3: Море зовёт"

На этот раз Дракула вместе со своими друзьями отправляется в круиз на шикарном лайнере. Развлечения там на любой вкус: от монстробаскетбола и экзотических экскурсий, до лунных ванн. Неожиданно Дракула влюбляется в капитана корабля - загадочную и прекрасную Эрику, и его дочка Мэвис понимает, что поездка может превратиться в кошмар: ведь Эрика хранит ужасный секрет, который ставит под угрозу существование всех монстров!
Робота над найпершим мультиком, в центрі якого, знаходяться наші улюблені монстри, почалася, цілих 10 років тому, якщо вести відлік від 2016 року. І тільки в 2011 році, коли за роботу взявся Г. Тартаковський, справа нарешті зрушила з місця. До цього моменту, на посаді режисера, побувало п'ять чоловік, але жоден з них, так і не зміг почати повноцінно працювати над мультиком.
Сам Тарковський поставився до цього досить філософськи. Він просто зазначив, що незважаючи на те, що вже давно працює на американських мультфільмах, проте мислення у нього залишилося рідне, радянський (читай російське), а це означає, що почуття гумору у нього знаходиться на підсвідомому рівні kinotochka.club, відчуте ще від переглядів радянських мультиків. Може бути тому, «Монстра на канікулах» так близькі вітчизняному глядачеві, так як гумор і жарти в ньому досить легкі, впізнавані і зрозумілі.
Отже, для тих, хто тільки знайомиться з нашими героями-монстрами:
Граф Дракула - заповзятливий монстр, який вирішив побудувати для себе і своєї улюбленої доньки розкішний готель, в ньому, проте, можуть оселитися всі бажаючі, в тому числі і цікаві люди. Готель дуже добре замаскований, але всюдисущі люди-іноземці (американці в більшості своїй) проберуться куди завгодно.
Мейвіс - дочка графа, вона завжди в центрі подій, що відбуваються в готелі і його околицях подій. Непосидюча, цікава миленька до непристойності, вона вийшла нарешті заміж за свого давнього поклонника-чоловіка на ім'я Джонатан і у них вже народився прекрасний рудоволосий малюк. Тепер він персона номер один, так як саме він, перетворює готель з тихого, благопристойного місця, в саме неспокійне житло - яких світ не бачив.
Джонатан - колишній залицяльник Мейвіс, нині її щасливий чоловік і батько сімейства. Колись, прибув в готель звичайним мандрівником, озброєним фотографічним апаратом, смартфоном і мінімумом потрібних речей в своєму похідному рюкзаку. Побачивши прекрасну, чарівну, юну вампіршу закохався без пам'яті і не звертаючи уваги на підступи її батька в кінці кінців одружився на ній.
Ну і звичайно ж інші монстри, такі як подружжя Франкенштейн, Мумія, парочка пов'язаних узами шлюбу перевертнів, Йеті, Людина-невидимка та інші зацікавлені особи. Граф Дракула (чого гріха таїти), вельми радий тій обставині, що став дідусем, але він навіть не підозрює, що його тепер чекає. Труднощі виховання, які він відчував, коли ростив свою улюблену доньку, це всього лише «квіточки, а ягідки» в особі його ненаглядного онука, ще попереду.
Мультфільм Монстри на канікулах 3: Море кличе дивитися онлайн в хорошій якості безкоштовно можна у нас на сайті в будь-який час доби!
Смотреть фильм Монстры на каникулах 3: Море зовёт в хорошем качестве
Смотреть онлайн Плеер 2 Трейлер
00
По оформлению сайта, рекламе и багам обращайтесь к администратору.
Правообладателям, по поводу интересующих Вас тем и вопросов обращайтесь к администратору через кнопку Правообладателям