» » Ничего хорошего в отеле «Эль рояль»
Ничего хорошего в отеле «Эль рояль» "/>

Ничего хорошего в отеле «Эль рояль» (2018)

Bad Times at the El Royale
постер сериала Ничего хорошего в отеле «Эль рояль»
TS
Год: 2018
Длительность: 141 мин. / 02:21
Страна: США
Режиссер: Дрю Годдард
В переводе: Дубляж

Краткое содержание фильма "Ничего хорошего в отеле «Эль рояль»"

Семь незнакомцев, у каждого из которых есть своя тайна, встречаются в заброшенном отеле «Эль Рояль» на озере Тахо. И этой ночью у каждого будет шанс на искупление... прежде чем всё пойдет к чертям.
Події розгортаються в стінах невеликого застарілого і всіма покинутого готелю, розташованого на території такого ж забутого Богом і людьми провінційного міста десь в американській глибинці. І це чудове місце для тих, хто хоче сховатися від світу, розчарувавшись в ньому або просто ховаючись від соціальних інститутів, особливо поліції.
Будівля цієї полуразвалившейся готелі коштує в мальовничому місці на березі невеликої річки Тахо. Колись це було дуже популярне місце серед туристів, але потім прийшло до повного занепаду, і тепер там живуть дивні постояльці, що знайшли тут тимчасовий притулок, і у кожного з них своя історія і свої таємниці. Тут і сімейні драми, і дрібні проблеми, і скелети в шафі і навіть злочини.
Десь там в мегаполісах і раніше вирує життя, а тут зібралася купка ізгоїв, яким вже і сподіватися, практично нема на що:
Священик, який втратив найголовніше в його професії - віру, що розчарувався і в Бога і в парафіян, і в сенсі життя;
Офісний клерк, який все життя працював як бджола, йдучи до своєї заповітної мрії - кар'єрі, але так нічого толком і потрібен на цих сходах до вершин офісного благополуччя;
Дві миловидні дівчата, що ховаються від поліцейських, оскільки вчинили щось протиправне, при чому з легкістю і не замислюючись про наслідки з метою особистого збагачення, оскільки тільки це і було і рожевою мрією;
Чорношкіра співачка, ніяк не що може знайти гідну себе репертуар і дуже страждає від усвідомлення того, що не може реалізувати свій справжній творчий потенціал;
Дистриб'ютор побутової техніки, якому остогидло його дивне і беспоконое заняття - впарювати співгромадянам непотрібні їм досягнення науки і техніки, на яких ділки збираються заробляти свої шалені бариші.
І ось вся це різномаста і різношерста публіка існує по сусідству, намагається впоратися зі своїми внутрішніми демонами і проблемами. І поділитися своїми дивними, а деколи і моторошнуватими історіями, помислами, роздумами вони можуть тільки з такими схожими, і одночасно несхожими сусідами.
І весь цей насичений і густий коктейль життєвих прагнень, розчарувань і доль, характерів, особистостей, індивідуальностей змішуючись в одній посудині замкнутого простору старого готелю, часом, дає несподівану і бурхливу реакцію, що призводить до непередбачуваних наслідків. І після цього їх подальше життя вже ніколи не буде колишньою.
Чи чекають вони змін, чи хочуть їх, або боятися. Йдуть на зустріч новим можливостям, або тікають від них ... Чи зможуть герої розібратися один в одному і в самих собі, чи зможуть допомогти один одному, або, навпаки, зроблять щось таке що призведе ближнього на грань загибелі ... Чи зуміють подолати перешкоди і труднощі і знайти сенс у житті, або ще глибше загрузнуть в трясовині неприємностей і проблем, розчарувань і безвиході?
Про все це дивіться в цій захоплюючій драмі на нашому сайті.
Фільм Нічого хорошого в готелі «Ель рояль» 2018 дивитися онлайн безкоштовно можна у нас на сайті в будь-який час доби!
Смотреть фильм Ничего хорошего в отеле «Эль рояль» в хорошем качестве
Смотреть онлайн Плеер 2 Трейлер
00
По оформлению сайта, рекламе и багам обращайтесь к администратору.
Правообладателям, по поводу интересующих Вас тем и вопросов обращайтесь к администратору через кнопку Правообладателям