» » Колесо чудес
Колесо чудес "/>

Колесо чудес (2017)

Wonder Wheel
постер сериала Колесо чудес
BluRay
Год: 2017
Длительность: 101 мин. / 01:41
Страна: США
Режиссер: Вуди Аллен
В переводе: Дубляж

Краткое содержание фильма "Колесо чудес"

История страсти, жестокости и предательства, рассказывающая о четырех героях, чьи судьбы переплелись среди бурной жизни знаменитого парка развлечений. Действие разворачивается на живописном Кони Айленде в Нью-Йорке.
Дія у фільмі переносять глядача в п'ятдесяті роки минулого століття в Коні-Айленд. Це маленький півострів розташований в Брукліні (південній його частині). Починаючи з двадцятих років це півострів асоціювався з веселощами і гарним настроєм. Він буквально напханий численними пляжами, красивими гармонійно розташованими бульварами і різноманітними, на будь-який смак атракціонами. Тут завжди панувала атмосфера радості і торжества. Навіть в саму спеку коли начебто неможливо позбутися від палючого сонця, на півострові обов'язково знайдеться свіжий прохолодний, освіжаючий оазис.
Друга світова докотилася до цього куточка щастя і завдала досить серйозні пошкодження прекрасного місця відпочинку, але після війни, через кілька років, Коні-Айленд немов «фенікс відродився з попелу» і знову вихором піднявся на вершину популярності.
Але не завжди на півострові панувала атмосфера нестримних веселощів і повноцінного відпочинку. І після Другої світової не відразу почалося відродження Коні-Айленда. Деякі впливові люди вирішили реконструювати парки і атракціони вважаючи їх дешевими і серйозно гальмують розвиток прогресу. Парки та супутні їм споруди безжально знесли, а на їх місці піднеслися висотні будівлі, які лякали своєю потворністю. Будинки заселили неблагополучними (безробітними), незаможними людьми. Основна маса яких ставилася до негритянським, а також і пуерторіканським псевдо-сім'ям, деяким чином кримінального спрямування. Таким чином, п'ятдесяті роки стали для півострова розсадником злочинних угруповань і вуличних банд тероризували місцеве населення. Внаслідок чого популярність Коні-Айленда як місце відпочинку звелася до нуля.
Ось в такому екзотичному місці і відбувається дія картини Вуді Аллена і за традицією, сюжет фільму "Колесо чудес" тримається в найсуворішому секреті до самого кінця. Але, якщо звернутися до історії півострова п'ятдесятих років минулого століття, то можна припустити що тут буде - любов, ревнощі, невірність, важливі люди впливають на долі людей і гангстери для додання гостроти відчуттів.
Фільм Вуді Аллена Колесо чудес 2017 дивитися онлайн безкоштовно можна у нас на сайті в будь-який час доби!
Смотреть фильм Колесо чудес в хорошем качестве
Заблокировано Трейлер

Извините, но фильм удален по просьбе правообладателя
Надеемся на понимание.

Возможно вас заинтересуют другие новинки, для этого воспользуйтесь поиском

00
По оформлению сайта, рекламе и багам обращайтесь к администратору.
Правообладателям, по поводу интересующих Вас тем и вопросов обращайтесь к администратору через кнопку Правообладателям