» » Уиджи: Проклятие Вероники
Уиджи: Проклятие Вероники "/>

Уиджи: Проклятие Вероники (2017)

Verónica
постер сериала Уиджи: Проклятие Вероники
BluRay
Год: 2017
Длительность: 105 мин. / 01:45
Страна: Испания
Режиссер: Пако Пласа
В переводе: Дубляж

Краткое содержание фильма "Уиджи: Проклятие Вероники"

Уиджи - это доска для спиритических сеансов вызова душ умерших. Ее называют доской Дьявола, потому что общение с загробным миром не обходится для живого человека без последствий. Тот, кто берет в руки Уиджи, должен знать, что она обладает страшной властью открывать врата чудовищному злу, противостоять которому практически невозможно.
Вероника, красивая и веселая старшеклассница, даже представить не могла, чем для нее закончится то, что она считала невинной игрой...
Події фільму «Вероніка» відбуваються в Мадриді в 1991 році. У центрі історії знаходиться дівчина підліткового віку на ім'я Вероніка, у якої не найпростіша життя. Її батько помер, а мати змушена цілими днями працювати в барі, щоб прогодувати сім'ю. Тому Вероніці доводиться дбати про своїх молодших братів. При цьому дівчина все ще сильно сумує про свого батька, який передчасно пішов на той світ. Тому Вероніка вирішує провести спіритичний сеанс, щоб спробувати зв'язатися з татом. І ось одного разу, коли всі вчителі і учні піднялися на дах, щоб подивитися на повне сонячне затемнення, Вероніка і дві її подружки спускаються в шкільний підвал, де вони і збираються провести спіритичний сеанс. Тут дівчатка намагаються налагодити контакт зі своїми померлими родичами. Але раптово все пішло не за планом. Вероніку на якийсь час відвідує злий дух. І з цього моменту її життя перетворюється на справжній кошмар. Тепер привид загрожує не тільки їй, але і її молодшим братам. Чи зможе дівчина захистити себе і своїх близьких?
Смотреть фильм Уиджи: Проклятие Вероники в хорошем качестве
Смотреть онлайн Плеер 2 Трейлер
00
По оформлению сайта, рекламе и багам обращайтесь к администратору.
Правообладателям, по поводу интересующих Вас тем и вопросов обращайтесь к администратору через кнопку Правообладателям